صفحه اصلی > محصولات > لوله قرقره ساخت خط لوله > خطوط تولید پیش ساخته لوله

خط تولید لوله کشی خودکار

خط تولید لوله کشی خودکار
خط تولید لوله کشی اتوماتیک، اتوماتیک لوله قرقره ساخت خط تولید وجود دارد دو نوع لوله قرقره ساخت سیستم: نوع و کانتینری نوع ثابت. نوع ثابت مناسب تر است برای ساخت بار سنگین کار و نرخ بالاتر اتوماسیون می توانید. نوع کانتینری بیشتر است...
جزئیات محصول:

خط تولید لوله کشی اتوماتیک خط تولید لوله های اتوماتیک قرقره ساخت


دو نوع سیستم ساخت لوله هماهنگی وجود دارد: نوع و کانتینری نوع ثابت. نوع ثابت مناسب تر است برای ساخت بار سنگین کار و نرخ بالاتر اتوماسیون می توانید. نوع کانتینری مناسب تر برای در ساخت سایت است.


امکانات:
1. مناسب برای لوله قطر: 2 ~ 60andquot;
2 مناسب برای لوله SCH:3 ~ 100 mm
3. پر سرعت و كارايي پردازش برش های دقیق و اثر
4.Multi-انواع تراش نوع، از جمله پنجم تنها دو پنجم و ج نوع
5. موتور چند منظوره اتصالات بالا تضمین صحت اتصالات به بالا
6. نقاله دست زدن به سیستم بهبود دست زدن به efficiencence
7.TIG/RMD-MIG/MAG/FCAW/SAW فرایند جوشکاری موجود
8 سرعت: تا 80 ٪ بل اتوماتیک
9. با تولید نرم افزار مدیریت همسان

پیکربندی:

1Andamp برش لوله; در یک دستگاه beveling
2سرعت بالا باند دستگاه برش اره
3سرعت بالا پایان لوله CNC دستگاه Beveling
4دو / برش پلاسما و شعله CNC چند محور ماشین
5چند منظوره لوله اتصالات تا ایستگاه
6نوار نقاله حمل سیستم
7خودکار لوله جوشکاری ایستگاه (انواع مختلف 8andquot موجود، نوع، 24andquot; نوع، 32andquot; نوع، 48andquot; نوع، 60andquot; نوع)


طراحی سیستم قابلیت است قادر به حداقل رساندن userand #39; s مصرف نیروی انسانی واحد یک اینچ قطر کار ساخت. توانایی طراحی ما می تواند به عنوان کم به عنوان 0.142 manhour/D.I. یعنی می تواند دستیابی به بهره وری جامع تحت حالت اتوماتیک ساخت تا 15 برابر بیشتر از آن را در حالت دستی سنتی.

راه حل ما را پوشش می دهد ساخت مواد مختلف مانند C.S، S. S، فولاد آلیاژی و غیره دوبلکس سيد سعيد, از لوله 2andquot قطر; به 60andquot;. علاوه بر ما ایستگاه خودکار جوشکاری TIG خودکار می توانید / ریشه RMD MIG TIG و پاس / RMD-MIG/MIG/دیدم پر کردن و درپوش منتقل می کند.

ما نه تنها به ارائه راه حل ساخت هماهنگی موثر لوله، اما نیز ارائه سریع ساخت تا کارگاه راه حل پيش خام، تمام شده بصورت بافه دراوردن غیر مخرب تست راه حل، که می تواند سرعت بخشیدن به تولید کل چرخه ساخت و ساز و کیفیت پروژه تضمین.

سیستم ساخت قرقره لوله ما شده است در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده و شده بسیاری از پیمانکاران معروف در سراسر جهان به علت راندمان بالا و با کیفیت خوب تولید و بیشتر نیروی انسانی صرفه جویی در مزایای استفاده می شود.


Hot Tags: خط توليد لوله کشی خودکار، چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان و کارخانه، youbest، ارزان، جوشکاری، برش youbest
محصولات مرتبط
پرس و جو: