صفحه اصلی > اخبار > محتوای
گزارش: رباتیک جوشکاری به شدت رشد تا سال 2020
Mar 12, 2016

گزارش تازه منتشر شده درآمد بازار جوشکاری رباتیک برای نزدیک به 40 درصد افزایش به عنوان کشورهای نوظهور کسب آگاهی از مزایای بالقوه آن را انتظار دارد.

با توجه به تجزیه و تحلیل توسط شبنم & سالیوان, بازار جوشکاری رباتیک درآمد 2.44 میلیارد دلار در سال 2014 به دست آورده. انتظار می رود که مجموع آن صعود به 3.38 میلیارد دلار توسط 2020 توجه افزایش آگاهی جهانی از پیشرفت های تکنولوژیکی در جوشکاری و منافع بلند مدت خود را.

فراست و سالیوان دارد که منطقه آسیا و اقیانوسیه برای دیدن بزرگترین رشد در جوشکاری روباتیک اما تحلیلگران نیز انتظار افزایش فعالیت در روسیه و آفریقا و آمریکای لاتین و خاورمیانه.

به گفته تحلیلگر فراست و سالیوان ماهش گورو "انجام آموزش و تظاهرات از طریق نمایشگاه و کارگاه های آموزشی برای مقیاس بزرگ جذب جوشکاری رباتیک در سراسر جهان، نورد توپ را تنظیم می کند".

این گزارش گفت: ربات با استفاده از قوس و جوش بیشتر سازگاری و قابلیت تکرار صادق به تولید کنندگان و همچنین بهبود قابل توجهی در بهره وری انرژی افزایش تقاضا در شمال امریکا و اروپا کمک کرده است که ارائه می دهد.

تحلیلگران انتظار می رود تقاضا برای افزایش خودرو و صنایع حمل و نقل--که در حال حاضر شامل بزرگترین سهم بازار--در حالی که الکترونیک، بخش ساخت و ساز و ماشین آلات سنگین نیز رشد باید تجربه.

علاوه بر این، این گزارش پیش بینی تحولات در مواد کامپوزیت و فیبر کربن برای گسترش دامنه کلی برای تولید اتوماسیون.