صفحه اصلی > اخبار > محتوای
جوشکار مداری برای لوله
Oct 29, 2016
اطلاعات پایه
  • مهندس خارجی خدمات در دسترس: 2 "-60" لوله و

  • منبع: چین

  • مشخصات: بسیاری از انواع
توضیحات محصول

1، تمام موقعیت ها به صورت خودکار دستگاه جوش تخصصی برای قطر بزرگ و متوسط از خط لوله جوش داده شده درز دایره، طراحی و ساخت برای همه موقعیت جوش اتوماتیک است.


2، این دستگاه جوش مناسب برای قطر بزرگ و متوسط از لوله های جوشکاری hoting درز جوش دایره است، پر کردن جوش و جوشکاری کلاه حلقه های جوش داده شده جوش thermit مفصل، جوش بسته بندی با جوش روی صفحه نمایش.


3، دستگاه جوش است از چهار قسمت های زیر تشکیل شده است: سر جوش (از جمله سیستم های مسافرتی چرخ دستی مامور تنظیف، جوشکاری سیستم های نوسانی مشعل، جوشکاری مشعل به سیستم بالا می برد، جوشکاری مشعل سیستم تغذیه، جوش جعبه کنترل)، آهنگ جوشکاری، سیستم کنترل، منبع جوشکاری .


4، با توجه به این خط لوله، به ویژه کشور گسترده مارپیچی استفاده ما لوله جوش داده شده تفاوت قطر است بیش از حد بزرگ، قطر از بیضویت لوله، شیار اریب پردازش را غیر عادی، منجر به هنگام اتصالات تا در محل کار، گاهی اوقات عرض اریب کن اتفاق می افتد و باریک است ، بی نظمی و غیره، قادر با پارامتر های مخروطی فرضیه به طور منظم به جوش خواهد بود کامل جوش خوب، در این مورد جوشکار باید از طریق مشاهده ابزار مذاب، پارامتر تنظیم زمان واقعی، به ویژه دامنه ارتعاش و هر دو طرف زمان اقامت، می توانید جوش خوب به دست آورد.


5، فرکانس تولید برق در نظر گرفته شده ناپایدار و گذرا پاسخ آهسته با کیفیت لب به لب جوش نفوذ در سایت کار درست، مشخصه منبع قدرت وارونگی پهنای باند استفاده کرده است. به طور همزمان شرایط ساخت و ساز بد در محل کار درست در نظر گرفته بود، بار و تجهیزات ادامه منجر به درخواست ویژه بالا، جزء ضروری، از قبیل موتور الکتریکی، بلبرینگ، سنسور و تراشه شرکت تخصصی نام تجاری معروف را انتخاب کنید بخش های واردات.


6، از ویفر مدار کنترل و دستگاه حمل کامل در پیری بار به بررسی و به ارتعاش در آزمون، قابلیت اطمینان کار برکنار تجهیزات تضمین واقعا.


7، یک نوع از قطر خط لوله یک نوع از مسیر جوشکاری به خصوص ساخته شده اعمال می شود، پیکربندی استاندارد تنها با یک مسیر جوشکاری مشخصات (می شود ممکن است اختیاری).