صفحه اصلی > اخبار > محتوای
لیزر تجهیزات کمک می کند تا وزیر Fabricator فلزی
Mar 14, 2016

برای اخبار روزانه سیدنی

وزیر — Fabcor با تغییر تکنولوژی با خرید دولت از هنر لیزر کره لوله و Devlieg خسته کننده آسیاب نگه دارد.

"Fabcor در حال حاضر قادر به ارائه پیشرفته ترین لیزر برش لوله در بازار امروز است" گفت: جان Hoying رئیس و صاحب Fabcor.

Fabcor که دارای میدان 72,000 پا، مرکز تولید 8 هکتار، فروشگاه fabricator فلزی است.

معرفی شرکت متعلق به خانواده خود جدید پل LT8 لیزر لوله cusster، برش 3500 وات با ظرفیت لوله 28 فوت طول. دستگاه می تواند تا 8 اینچ مربع و قطر برش و آن می تواند کربن استیل و آلومینیوم، تا به سه چهارم اینچ از فولاد برش.

"پل نیز باز تکل پروفیل از جمله زاویه، آپارتمان تیرها و کانال های نیز مستطیل مربع و دور لوله،" Hoying گفت. "هزینه ساخت از طریق استفاده از شیار و زبانه و مفاصل هم پیوسته کاهش می یابد. ما همچنین قادر به برش به طول مته سوراخ هر اندازه یا برش هر هندسه شکل حذف مجموعه پر هزینه هستند یو پی اس، مواد حمل و نقل و اضافی کار. "

تجهیزات جدید Fabcor فرصت به چالاک می دهد.

"سخت است حذف مهرو با پرتو قابل انعطاف در زمان توليد بزرگ و زباله های حداقل نتیجه جایگزین," گفت: Hoying. "ما قطرهای مختلف لوله شکل و ضخامت دیواره به ایجاد مجامع تحکیم می تواند. 3D شیب سر برش لبه پخ برای جوش دبستان حذف نیاز به دست سخت کار کردن فراهم می کند."

این شرکت همچنین خانه ماشینکاری قابلیت های، از جمله Devlieg سری 5 K آسیاب خسته کننده، دقت، جدول اسپیندل افقی خسته کننده و فرز و ماشین حفاری.

Hoying گفت: "این ماشینکاری میل ترکیبی شدید دقت و سفتی،". "Devlieg دستگاه اینچ همه نوع و اندازه ایجاد از جمله ابزار اتاق یک قطعه کار و تولید برنامه های کاربردی که نیاز به سوراخ دقیق و سطوح مسطح در مکان های دقیق در حالی که اندازه آن به رخ کشیدن سنگین 40 اینچی x 72 با بار حد وزن پوند 10,300."

Fabcor همچنان به ارائه مهندسی 3D دلار کانادا، برش مسطح، ترمز را فشار دهید و نورد Mig Tig نقطه و رباتیک جوشکاری، مرطوب یا پودر کت پس از اتمام، مجامع، تحویل در وسایل نقلیه Fabcor و 32 سال خدمت به مشتریان شده است.