صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چین "دو جلسه" برای ارائه فرصت های زیادی برای توسعه جهانی
Mar 15, 2016

به عنوان کشور آسیایی برای "دو اجلاس سالانه" برای کشف راه حل بعد از مرحله به توسعه خود به از بند باز کردن پتانسیل فوق العاده ای در مقیاس جهانی تنظیم دنده است کانون توجه جهانی در چین اوایل این ماه درخشان خواهد شد.

چهارمین جلسه سالانه کنگره مردم ملی 12 (NPC) مجلس قانونگذاری این کشور بالا و چهارمين اجلاس کميته ملی 12 از مردم چین سیاسی شورای کنفرانس (CPPCC)، بالا بدن مشورتی سیاسی در چین باز خواهد شد یدلایمخیرات مارس 5 و 3 مارس بود.

کارشناسان گفت که این سال گردهمایی پنجره گرانبها برای ناظران جهانی به نگاه به سیاست های آینده چین هنگامی که جهان در حال مبارزه میان بازیابی ضعیف از این رو برای جلب توجه بیشتر هر دو در خانه و خارج از کشور انتظار می رود.

تغییر ساختار اقتصادی، مبتنی بر مصرف مدل به فرصت های

جلسه آینده پتروشیمی بحث و تصويب چین 13 طرح پنج ساله، پیش نویس با بحث متمرکز بر بازسازی چین بیشتر اقتصادی به عنوان بخش کلیدی را ببینید.

رهبری چین را در اواخر ماه فوریه که چین را گام تا supply-side اصلاحات ساختاری و اقتصاد سبز و شیر به پتانسیل تقاضای داخلی اعلام کرد. دومین اقتصاد جهان در حال حاضر تغییر آن وابستگى از سرمایه گذاری و تولید به تقاضای داخلی و صنعت خدمات.

انتقال چین تکامل به "موتور پايدارتر برای رشد تقاضا،" روچ استفن، عضو ارشد در دانشگاه ییل آمریکا مشاهده کند. "آن منجر به رشد پایدار جهانی است."

در واقع چین تعدیل ساختاری در حال حاضر نتایج اولیه رسید. داده های رسمی نشان داد که مصرف به دو سوم از رشد تا سال 2015 چین تبدیل به نیروگاه بزرگ برای اقتصاد چینی اختصاص می است.

"این روند سالم و پایدار تغییر، وزیر وانگ یی در سفر آمریکا در ماه فوریه گفت:".

پرداخت اپل در 18 فوریه، رسما در خدمت مصرف کنندگان در چین اولین کشور در آسیا است که دسترسی به راه حل پرداخت تلفن همراه ارائه شده توسط غول فناوری ایالات متحده است که نماینده یک نگاه اجمالی از منافع شرکت های خارجی در بازار قابل فروش فوق العاده چین به علت افزایش قدرت خرید آن آغاز شد.

به عنوان یکی از چند بازار با رشد قدرتمند چین به فرصت های بیشتری را به بقیه جهان شلومو Maital محقق ارشد با موسسه تکنولوژی اسرائیل موظف است.

پاداش افزایش قدرت خرید نیز فراتر از مرزها رفته است. سال گذشته شاهد گردشگران چینی بازديد 120 میلیون خارجی را تشکیل می دهند و بیش از 1 تریلیون یوان (حدود 153 میلیارد دلار) صرف خارج از کشور. گزارش و تصاویر از خریداران و مسافران از دومین اقتصاد جهان اغلب آمار عناوین خارجی.

افزايش قدرت مصرف مردم چین گفت: صخره افزایش قوی به ضعیف بهبود اقتصادی جهانی خواهد داد.

حکومت پاک، شفاف برای تشویق سرمایه گذاری خارجی

در طول چند سال گذشته دولت چین خود را به حکومت پاک و شفاف با چشم در ایجاد محیط مطلوب و قابل پیش بینی برای سرمایه گذاری خارجی متعهد است.

در دو جلسه آینده نور بیشتری در آن تلاش ریخته می شود که شامل مبارزات انتخاباتی اسرائيل پکن انتظار می رود.

به گفته تحلیلگران تلاش مداوم نتایج ملموس و افزایش اعتماد به نفس سرمایه گذاران خارجی در یکی از پویا ترین بازار.

به گفته وانگ Yukai استاد با آکادمی چینی حکومت "چین فساد اداری درایو بخشی از حاکمیت قانون ابتکار به ساقه زیان دارایی های دولت و حکومت پاک و اعتماد به نفس سرمایه گذاران خارجی به رسمیت شناختن و حمایت جامعه بین المللی برنده شده است".

در گزارش سال 2015 خود مستقر در شانگهای آمریکایی اتاق بازرگانی گفت که مشکل فساد چالش جزئی برای شرکت های ایالات متحده کسب و کار در چین است که برای دو سال هم به جای سیزدهم در رتبه بندی سالانه این سازمان کاهش یافته است تبدیل شده است.

کمپین مبارزه با فساد محیط عادلانه از رقابت برای جامعه کسب و کار و کاهش مشکلات کسب و کار در کشور های آسیایی گفت: Jeorg Wuttke، رئيس جمهور از اتحادیه اروپا، اتاق بازرگانی در چین پرورش است.

هنگامی که تمرکز به تسهیل سرمایه گذاری چین در سال به آمده منتقل باز بودن کلمه کلیدی دیگر در طی جلسات دو باشد.

وزارت بازرگانی چین افکار عمومی در قانون سرمایه گذاری خارجی جدید است که به کاهش محدودیت های سرمایه گذاران خارجی در و آنها را در اعطای دسترسی آسان تر به بازار چین خواهان شده است.

شرکت های خارج از کشور قبل از استقرار ملی درمان دریافت و اگر قانون به تصویب رسید سیستم فعلی سخت مورد به مورد تصویب توسط "منفی لیست" مدیریت جایگزین خواهد شد.

به گفته داگ Gurr آمازون غول خرده فروشی آنلاین رئیس جمهور چین چین جاذبه های مداوم به سرمایه گذاران خارجی می خواهد محیط زیست پایدار، شفاف و قابل پیش بینی قانونی و محیط بازار رقابت عادلانه را تشویق می کند که.

پیروزی دیپلماسی متعهد رفاه جهانی

ماه گذشته چین را اولویت بندی سطح بالاتر از باز کردن نامزدی به جهان به عنوان بخشی از دستور کار دیپلماتیک در چند سال آینده، که موضوع در دو جلسه آینده نیز قول داد.

کارشناسان پیش بینی شده به عنوان سهم میوه توسعه اقتصادی چین دهه های طولانی با کشورهای دیگر به خصوص آنهایی که توسعه کمربند و ابتکار جاده بشناسيم که نمایندگان بیشتر اجرای چنین برنامه های بزرگ مورد بحث است.

تسمه و طرح های جاده با نام آن ناشی از جاده ابریشم به جهان شناخته شده است که پس از اتصال آسیا اروپا و آفریقا در زمان های قدیم با هدف بالا بردن اتصال میان مناطق در زمین و دریا و زیر ساخت های laggard در آسیا و آفریقا را به روز رسانی.

فو یانگ تخصیص(بودجه) کمیته امور خارجی پتروشیمی گفت: ابتکار، مبادلات سرمايه و فن آوری و ظرفیت تولید با کیفیت بالا در میان کشورهای در مسیر تجارت باستان ترویج توسعه اقتصادی و اجتماعی در اوراسیا و قاره آفریقا افزایش دهند.

کمربند و جاده که تا دو پنجم جهان قاره منطقه را پوشش می دهد، تا کنون بیش از پاسخ مثبت از بیش از 60 کشور جهان دریافت کرده است، که بعضی از آنها در حال حاضر استراتژی های توسعه خود را با چین پیشنهاد طرح صلیب منطقه مرتبط است.

به گفته Severino Bezerra کابرال مدیر موسسه چین و آسیا و اقیانوسیه مطالعات کمربند و جاده کشور می گویند بیشتر با یک راه حل صلح آمیز کمک خواهد کرد.

به عنوان مثال، پاکستان و کشور های آسیایی مرکزی طول مسیر تجارت باستان طولانی از کمبود برق رنج است. در طول تابستان، حتی آن شهر پایتخت اسلام آباد به خاموشی برق تا 12 ساعت در روز خواهد بود.

اما با اجرای صاف راهرو اقتصادی چین و پاکستان، پروژه به اضافه بیش از 25000 مگاوات ظرفیت برق به انرژی گرسنگی کشور پاکستان پتانسیل تبدیل به یک اقتصاد است.

جهان منتظر به "صلح آمیز توسعه چین" در دو جلسه "است که به نوع جدیدی از روابط بین الملل تغییر شکل،" ابراهیم آماري استاد علوم سیاسی در دانشگاه بغداد گفت.