صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ته قنداق تفنگ جوشکاری لوله اتصالات تا ایستگاه
Oct 06, 2016

اتصالات لولهاشغال نصب و یا تعمیر لوله کشی یا سیستم لوله است که انتقال مواد جامد گهگاه گاز و مایعات است. این کار شامل انتخاب و آماده سازی لوله یا لوله های آن با هم پیوستن به معنی های مختلف و مکان و تعمیر نشت. آنها در زمینه متنوع پالایشگاه های نفت آسیاب مقاله نیروگاه و کارخانه های تولیدی کار می کنند. آنها نصب خطوط گاز پزشکی در بیمارستان و لوله کشی فرایند خلوص بالا برای نیمه هادی ساخت دارویی و بیوتکنولوژی.

Aاتصالات لب به لب weldpipeطراحی شده است در سایت در آن end(s) به لوله با هم اتصال و اجازه می دهد تغییر در قطر جهت یا لوله یا شاخه و یا پایان دادن به جوش داده شده است. این اتصالات سپس بخشی از سیستم حمل و نقل مایعات (نفت, گاز, بخار, مواد شیمیایی...) در شیوه سالم و کارآمد مسافت کوتاه یا بلند می شود. دیگر انواع اتصالات رزوه می تواند یا سوکت جوش داده شده.

فلنجدر حالی که ته قنداق تفنگ جوشکاری اتصالات اتصال لوله ها توسط آنها را با هم جوش اتصال لوله ها توسط آنها را با هم، درها. بسته به اندازه، ته قنداق تفنگ جوشکاری اتصالات نیاز به 10 ٪ تا 75 ٪ کمتر از مواد ارتباط بین لب که به معنی کاهش هزینه مواد و وزن کمتر. جوش داده شده ساخت و ساز اجازه می دهد آزادی بیشتر در طراحی چیدمان; این سیستم با استفاده از فضای کمتر فشرده تر است و قدرت بیشتر است. ته قنداق تفنگ جوشکاری اتصالات ارائه ویژگی های مطلوب جریان بدون جیب یا تیز گوشه و کنار ایجاد مقاومت اصطکاکی کمتر بدون از دست دادن فشار کمتر تلاطم،...

هر جا که مایعات و گازها و مواد شیمیایی و مایعات دیگر ایجاد شده، پردازش، حمل و نقل، استفاده و یا اتصالات استفاده می شود. طیف وسیعی از صنایع بسیار گسترده ای به عنوان زیر نشان داده شده است:

·انرژی مرتبط.

·تولید مواد غذایی و آشامیدنی.

·ساخت نیمه هادی:

·تولید خمیر و کاغذ.

·تولید پلاستیک و مواد.