صفحه اصلی > اخبار > محتوای
پکن جوش اسن & برش عادلانه 2016
Mar 11, 2016

پکن اسن جوش و برش عادلانه (BEW)، که توسط چینی انجمن مهندسی مکانیک (CMES) موسسه جوش CMES چین انجمن جوشکاری (CWA) جوشکاری تجهیزات کمیته از CWA آلمانی جوش جامعه (DVS) و نمایشگاههای اسن GmbH حمایت شرکت, یکی از جهان دو پیشرو حرفه ای جوشکاری نمایشگاه است. این جذب ده ها هزار نفر از متخصصان در جوش صنعت (تولید کنندگان توزیع کنندگان عوامل موسسات تحقیقات ادارات دولتی، و غیره) هر سال.

BEW با موفقیت برای 20 بار برگزار می شد و میزان آن هر زمان گسترش یافته است. با وجود شرکت کنندگان جدید افزایش، بسیاری از شرکت کنندگان معروف مانند لینکلن، پاناسونیک، طلایی پل, Kaiyuan, ABB, پکن زمان گروه و غيره به طور منظم، که اطمینان از کیفیت و استاندارد این نمایشگاه آمده است. همانطور که برای BEW 21 مساحت ناخالص نمایشگاه 84,700 ㎡with بیش از 900 غرفه داران از 28 کشور در میان آنها، شرکت کنندگان 189 بودند از خارج از کشور بود. در این نمایشگاه ها بازدید کننده 44,152 از 49 کشور و مناطق برای بازدید از این نمایشگاه آمده است. بازدید کنندگان از ماشين، مخازن تحت فشار، تولید خودرو، لوکوموتیو راه آهن، خطوط لوله نفت، کشتی سازی هوانوردی و هوافضا بخش های صنعتی است. نزدیک به 40 مجلات حرفه ای داخلی و خارجی، نمایشگاه های مرتبط با وب سایت های این نمایشگاه را گزارش کرده اند.

به عنوان بزرگترین و تاثیر گذار ترین رویداد BEW فراهم می کند یک پلت فرم برای داخلی، و همچنین واردات و صادرات تجارت سراسر جهان. بیست و یکمین پکن اسن جوش و برش عادلانه است 14-17 ژوئن سال 2016 در مرکز نمایشگاه بین المللی جدید چین در پکن برگزار شد.