صفحه اصلی > اخبار > محتوای
کالج آمریکایی رودخانه به علاقه جرقه جوش حرفه دنبال
Mar 12, 2016

توسط جسیکا HICE

برای کمک به جذب و آموزش بیشتر متخصصان جوشکاری، رودخانه کالج آمریکایی روز شنبه ترویج برنامه های آموزش آن.

انجمن جوشکاری آمریکا و کالج کشور جوشکار بیش از 374,000 توسط 2024 نیاز دارید. جامعه رویداد روز شنبه ارائه تجارب جوش واقعیت مجازی و تظاهرات دست شرکت میزبان. شرکت های محلی راه اندازی غرفه به ارائه اطلاعات و فرصتهای شغلی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان.

ماسک جوش در جوشکاری نمایشگاه در کالج آمریکایی رودخانه در ساکرامنتو در شنبه 6 فوریه تا سال 2016 نمایش داده می شود. صنعت جوش نیاز کارگران و کالج در حال تلاش برای جذب دانش آموزان به آموزش آنها را برای جوشکاری حرفه.
ماسک جوش در جوشکاری نمایشگاه در کالج آمریکایی رودخانه در ساکرامنتو در شنبه 6 فوریه تا سال 2016 نمایش داده می شود. صنعت جوش نیاز کارگران و کالج در حال تلاش برای جذب دانش آموزان به آموزش آنها را برای جوشکاری حرفه. علامت گذاری به عنوان ریس، کالج های جوشکاری گروه رئیس و استاد گفت: متوسط سن پلاسما 55. ریس گفت: چهار ساله مدرک لازم برای عضویت در این زمینه است.

"دانش آموزان است که به اینجا استخدام شده است،" ریس، با اشاره به فرصتهای در کلاس درس جوشکاری گفت. کالج آمریکایی رودخانه جوشکار گواهینامه است و تجدید هر شش ماه لازم را ارائه می دهد. "دانش آموزان 30 دلار کمک مالی پرداخت. اگر آنها آن را نداشته باشند، ما را بخواهید که آنها دوباره بعد پس از گرفتن مشاغل به کمک کند. "

کالج ارائه می دهد پنج مختلف گواهی و مدرک تکنولوژی جوشکاری. براندون بیتی متخصص جوشکاری گفت: به عنوان هر یک نیاز به تا 14 واحد ممکن است برای دانش آموزان برای به دست آوردن یک گواهی در یک ترم است.

تبلیغات

بیتی از کالج آمریکایی رودخانه در سال 2015 با خود گواهینامه جوشکاری نهایت "راه آهن و لکوموتیو جوشکار با زیمنس در ساکرامنتو شدن کار" فارغ التحصیل شد.

بیتی گفت: "زیمنس 40 نفر از سپتامبر – 75 درصد از کالج محلی استخدام است". جوش ترین شرکت های نگاه به استخدام دانشجویان چرا که آنها نه "عادت های بد" و می گفت: "ساخته شود" برای انجام یک کار خاص، بیتی.

بیتی گفت: موفقیت او را به کالج برنامه جوشکاری مدیون.

"من به تفریح پرداخت می شود،" او گفت. "اگر چیزی دوست دارم را انجام کار نمی کند."

جیسون و ربکا تابستان گفت: معتادان سابق که زندگی خود را تبدیل به اطراف به مدت کوتاهی قبل از شروع جیسون حضور در کالج هستند.

ربکا تابستان گفت: "این کلاس این است که دلیلی برای تغییر است،".

در سال 2008، گفتند: خدمات حفاظتی کودک پسر 1 و 2-ساله خود را در زمان. پس از شروع روند بهبود خود را فرزندان می گردند و سرانجام جیسون تابستان شروع به حضور در کالج آمریکایی رودخانه.

تابستان که JB رادیاتور در ساکرامنتو گفت: "من برای مدت پنج سال خبره شده اند".

Trish کالدول کالج مدیرکل آموزش فنی گفت: بخش های تکنولوژی و فن آوری دانش آموزان نادیده گرفته می.

"فن آوری آموزش و پرورش در دبيرستان ناپدید شده است،" او گفت.

کالدول گفت: او در مورد اخیر که کمک هزینه دریافت کالج را وصله پینه کردن برنامه هیجان زده بود.

در سال 2015، 5 کالج شمال کالیفرنیا آمریکا رودخانه و دیگران در لس ریوس جامعه کالج منطقه، از جمله اعطای 5 میلیون دلار برای سرمایه گذاری در شمال کالیفرنیا کالج آمریکایی کارآموزی ابتکار عمل اهدا شد.

سامانه ايميل برنامه مدل کارآموزی برای شمال کالیفرنیا ایجاد خواهد شد.

بر اساس گزارش اداره آمار نیروی کار، پرداخت متوسط جوش $37,420, با متوسط نرخ ساعات روز: $17.99 است. درایور های تجاری و بازرسان جوش و نمایندگان فروش و تکنسین های سالانه بین $47,000 و 55000 $ درآمد. کار بالاترین پرداخت در این زمینه است که نیاز به مدرک مهندسی مواد با دستمزد متوسط سالانه $87,690 است.